2 Sovrum Lägenhet i San Pedro del Pinatar, Costa Cálida €236,900

Andra varianter av detta fastighetsobjekt

2 Sovrum Lägenhet i San Pedro del Pinatar

  • €243,900
  • Nytt
  • 2 badrum
  • 2 sovrum
  • Storlek: 97 m2 Byggareal
  • Gemensam bassäng
  • Nära affärer

2 Sovrum Takvåning i San Pedro del Pinatar

  • €254,900
  • Nytt
  • 2 badrum
  • 2 sovrum
  • Storlek: 88 m2 Byggareal
  • Gemensam bassäng
  • Nära affärer

3 Sovrum Lägenhet i San Pedro del Pinatar

  • €284,900
  • Nytt
  • 2 badrum
  • 3 sovrum
  • Storlek: 147 m2 Byggareal
  • Gemensam bassäng
  • Nära affärer

3 Sovrum Lägenhet i San Pedro del Pinatar

  • €296,900
  • Nytt
  • 2 badrum
  • 3 sovrum
  • Storlek: 146 m2 Byggareal
  • Gemensam bassäng
  • Nära affärer

3 Sovrum Takvåning i San Pedro del Pinatar

  • €319,900
  • Nytt
  • 2 badrum
  • 3 sovrum
  • Storlek: 121 m2 Byggareal
  • Gemensam bassäng
  • Nära affärer

Nytt bostadskomplex i San Pedro del Pinatar

Detta nybyggda bostadskomplex erbjuder moderna lägenheter och takvåningar med 2 eller 3 sovrum och 2 badrum. Varje bostad har ett öppet kök i anslutning till vardagsrummet, rymliga terrasser och inbyggda garderober. Bottenvåningslägenheterna har privata trädgårdar, medan takvåningarna erbjuder privata solarium. Varje bostad inkluderar även en underjordisk parkeringsplats med förråd. ​

Detta inhägnade komplex har en gemensam pool och ett stort grönområde med noggrant utvalda växter som är anpassade för området. ​

San Pedro del Pinatar har ett priviligerat läge vid Mar Menor och Medelhavskusten, vilket lockar dem som är intresserade av segling och vattensporter. Staden erbjuder marina förtöjningar och segelklubbar, medan stränderna och de naturliga lerbaden attraherar dem som söker sol, hav och sand. Fördelarna med lerbaden, typiska för regionen, eller det lugna vattnet i Mar Menor, har gynnat tillväxten av Lo Pagán, som för närvarande har alla typer av bekvämligheter. Murcia/Corvera flygplats ligger 30 minuter bort och Alicantes flygplats ligger en timmes bilresa bort.

Spara
NyttLägenhet
Pris från: €236,900Storlek: 100 m2 Byggareal
Reference: Pinatar Luxury HomesSovrum: 2
Badrum: 2Terrass: 17 m2
Hiss: JaKällare: Nej
Luftkonditionering: FörinstalleradVitvaror: Nej
Garage: Under marknivåVeranda: Nej
Gemensam bassängNära affärer
Energi certificatSe fastighet i PDF
Var god, fyll i formuläret nedan för att sända era frågor per e-mail

Prenumerera på Masa Internationals nyhetsbrev och håll er uppdaterade med senaste nyheterna, områdesfunktioner, exklusiva rabatter och erbjudanden. Läs här vår sekretesspolicy. Ni kan när som helst avbryta prenumerationen.

Informationen på denna web sida är gett av byggmästaren. Kunden kan finna alla detaljer i RD 515/89 på byggmästarens kontor.

Tänker du köpa boende i spanien ? Missa inte vår kostnadsfria köpguide


Guide Cover

Att köpa bostad i Spanien: hitta rätt bostad, finansiering, visning, köparens undersökningsplikt på begagnade bostäder, att köpa ny bostad, juridiskt ombud, NIE-nummer, notarius publicus

Prenumerera på Masa Internationals nyhetsbrev och håll er uppdaterade med senaste nyheterna, områdesfunktioner, exklusiva rabatter och erbjudanden. Läs här vår sekretesspolicy. Ni kan när som helst avbryta prenumerationen.


Låt oss hjälpa dig att göra din dröm om att köpa en fastighet i Spanien sann! Beställ vår broschyr med hjälp av det angivna formuläret eller prata med en av våra fastighetsrådgivare på +34 966 799 874.

Beställ vår NYA Älska Spanien Fastighetsguide

Den nya Älska Spanien Fastighetsguide broschyren innehåller all den vägledning och information du behöver för att komma igång med att hitta Fastigheter i Spanien.

Klicka här för att beställa vår broschyr →