2 Sovrum Bungalow i Torre de la Horadada, Södra Costa Blanca €375,000
Andra varianter av detta fastighetsobjekt
3 Sovrum Bungalow i Torre de la Horadada
- €365,000
- Nytt
- 2 badrum
- 3 sovrum
- Storlek: 87 m2 Byggareal
- Gemensam bassäng
- Nära stranden
- Nära affärer
2 Sovrum Bungalow i Torre de la Horadada
- €385,000
- Nytt
- 2 badrum
- 2 sovrum
- Storlek: 68 m2 Byggareal
- Gemensam bassäng
- Nära stranden
- Nära affärer
3 Sovrum Radhus i Torre de la Horadada
- €492,000
- Nytt
- 2 badrum
- 3 sovrum
- Storlek: 96 m2 Byggareal
- Gemensam bassäng
- Nära stranden
- Nära affärer
4 Sovrum Villa i Torre de la Horadada
- €745,000
- Nytt
- 3 badrum
- 4 sovrum
- Storlek: 133 m2 Byggareal
- Privat bassäng
- Nära stranden
- Nära affärer
Nyproduktion av bungalows, radhus och villa!
Nybyggd resort med tre sovrum, två badrum etagelägenheter och även två fristående radhus och en fristående villa, belägen några meter från de vackra stränderna i Torre de la Horadada.
Här kan du välja mellan etagevåningar på bottenvåningen med stor trädgård eller etagevåningar på översta plan med rymliga takterrasser och balkong, eller radhus med trädgård och takterrass med pentry, alla byggda med hög standard och mycket goda kvaliteter. Alla fastigheter kommer att ha en öppen planlösning mellan vardagsrum och kök, tre rymliga sovrum med inbyggda garderober och två badrum, varav ett en-suite. Alla fastigheter har en parkeringsplats.
Mitt i komplexet hittar du en härlig gemensamhetsdel med pool, uppvärmd jacuzzi, gym och bastu. Komplexet ligger bara en kort promenad från den vackra småbåtshamnen i Torre de la Horadada.
Från bostäderna har du ca 10 minuters promenad till fantastiska sandstränder och i området finns flera restauranger och mysiga caféer. I omgivningarna finns flera kaféer, butiker och sportanläggningar. Här har du även två restaurangtorg inom gångavstånd och den trevliga strandpromenaden. De fantastiska stränderna i Torre de la Horadada ligger på några minuters promenad från projektet. I närheten finns möjlighet att spela paddel, tennis och golf. Vill du testa olika vattensporter finns även den möjligheten. För den som gillar att vandra i naturen finns det fantastiska vandringsleder i närheten.
Pilar de la Horadada har allt du kan behöva såsom butiker, banker, apotek, restauranger och skolor. Vill du bada i det lilla Mar Menorhavet är det cirka 7 minuters bilresa till San Pedro del Pinatar. Det stora köpcentret La Zenia Boulevard ligger cirka 10 minuters bilresa från residenset och flygplatsen ligger cirka 45 minuter bort.
Nytt | Bungalow |
Pris från: €375,000 | Storlek: 76 m2 Byggareal |
Reference: PortoMarina Plaza | Sovrum: 2 |
Badrum: 2 | Terrass: 19 m2 |
Trädgård: 53 m2 | Hiss: Nej |
Källare: Nej | Luftkonditionering: Förinstallerad |
Vitvaror: Ja | Garage: Parkering på tomten |
Veranda: 15 m2 | Gemensam bassäng |
Nära stranden | Nära affärer |
Möblerad | Energi certificat |
Se fastighet i PDF |
Tänker du köpa boende i spanien ? Missa inte vår kostnadsfria köpguide
Att köpa bostad i Spanien: hitta rätt bostad, finansiering, visning, köparens undersökningsplikt på begagnade bostäder, att köpa ny bostad, juridiskt ombud, NIE-nummer, notarius publicus
Låt oss hjälpa dig att göra din dröm om att köpa en fastighet i Spanien sann! Beställ vår broschyr med hjälp av det angivna formuläret eller prata med en av våra fastighetsrådgivare på +34 966 799 874.